Squares Ice

CİHAZ HAKKINDA

755/808/1064(Opsiyonel) nm hibrit atış teknolojisine sahip bir diode lazer cihazı olan Squares Ice epilasyonda yeni bir deneyimin kapılarını açıyor. Her dalga boyunun farklı tip kıl ve cilt tipinde sağladığı avantajları bir araya getiren Squares Ice 20 Hz (saniyede 20 atış) tekrarlama oranı ile daha konforludur. 800 Watt’lık 8 barlı lazer diode içeren başlık 12x18mm spot size (atış çapı) ile seans süresinin kısalmasını sağlar. Hibrit dalga boyu ve ütüleme atış sisteminin epilasyonda sağladığı benzersiz sinerji sayesinde Squares Ice ile mükemmel sonuçlar artık mümkün.

 

  • 808nm hibrit atış sistemi
  • 800 Watt lazer çıkış gücü
  • Makrokanal lazer barlar
  • 20 Hz’e kadar tekrarlama oranı
  • 12×18 mm spot size (atış alanı)
  • Ütüleme epilasyon sistemli
  • Buz başlık cilt soğutma sistemi

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

755/808/1064nm Hibrit Lazer Epilasyon (opsiyonel)

800 Watt ve 808nm dalga boyunun cilt üzerinde kendine özgü avantajlarını bir araya getirmektedir.
808nm: Normal ten rengi ve normal kıl renginde kullanımı idealdir.

800 Watt / 8 bar Lazer / 20 Hz

Squares Ice cihazı, sahip olduğu 8 adet 100 watt gücünde barları ile toplam 800 watt lazer çıkış gücüne sahiptir. Bu sayede seans süreniz diğer başlıklara göre kısalmaktadır

Makrokanal Lazer Barlar

Squares Ice cihazının sahip olduğu 800 Watt güç üreten lazer barlar makrokanal soğutmalı olarak tasarlanmıştır. En etkili sistem olan makrokanal soğutmalı lazer bar teknolojisi lazerin daha uzun ömürlü çalışmasına yardımcı olur.

Peltier (yarı-iletken) Su Soğutma

Peltier (yarı iletken) su soğutma size en sıcak günlerde bile kesintisiz çalışma imkanı sunar. Lazeri soğutan su sıcaklığının her zaman düşük değerde seyretmesini sağlayan bu sistem ile lazer ömrü uzar.

Ütüleme Epilasyon Sistemi

Ütüleme epilasyon yöntemi ağrısız ve acısız konforlu bir epilasyonun kapıları açılıyor. Saniyede 20 atış (20 Hz) özellikli atım sistemi ile cilt yüzeyine lazer atışları yapılırken kıl kökleri kademeli olarak ısınarak kılların acısı bir şekilde yanması sağlanır.

Ultra Hafif Buz Başlık

Thermoelektrik (peltier) soğutucu özellikli diyot lazer başlığının tene temas eden metal ucu buzlanan özelliğe sahiptir. Lazer ışınlarının ısıttığı epidermis böylece buz başlık sistemi ile soğur. Ayrıca cihazın başlığı sadece 375 gr olup oldukça hafif ve ergonomiktir.

Kozmetik/Medikal CE ve FDA Belgeli

Squares Ice Plus hem kozmetik hem de medikal CE belgesine sahip bir cihazdır.

ÇALIŞMA PROGRAMLARI

Ütüleme Epilasyon: Squares Ice diyot lazer cihazı, epilasyonda altın standart 808nm dalga boylu lazer ışınları ile kıl gövdesinde bulunan melanin pigmentini hedef alır. Seri ve düşük enerjili atışlar ile kıllar kademe kademe ısınarak kılın yanması sağlanır. Ütüleme epilasyon yöntemi adı verilen bu yöntem diode lazer cihazının buz başlıklı soğutma sistemi sayesinde oldukça acısız ve konforludur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Lazer Tipi Diode Lazer
Dalgaboyu 808nm
Lazer Gücü 800W
Bar Sayısı 8 Bar
Spot Genişliği 12x18mm
Frekans 1 ~ 20HZ
Atış Genişliği 10-400ms
Enerji Yoğunluğu 1 ~ 30j/cm2
Başlık Soğutma Derecesi -5°C / +5°C
Ağırlık 85 kg